Follow by Email

sobota, 31 stycznia 2015

Wywiad z Esterą Saraswati - o tym czym jest świadoma kobiecość, jak grają ze sobą pierwiastki żeński i męski, jakie są dzieci poczynane i rodzone w ekstazie...

Dzielcie się tutaj swoimi refleksjami! Rozmawiajmy bez skrępowania o tym, co naprawdę ważne!

http://porozmawiajmy.tv/jak-robic-dzieci-nowej-ery-estera-saraswati/comment-page-1/#comment-9799

piątek, 30 stycznia 2015


LISTA OSÓB DO WYBACZENIA

Ten plik audio zawiera refleksję nad tym jak to się stało, że przestałaś kiedykolwiek wierzyć we własną cudowność. Kto, jak i kiedy powiedział, że coś jest z Tobą nie tak? 

Do kogo należy głos w Twojej głowie, który mówi Ci, że jesteś nie dość doskonała i musisz się zmienić?

Zrób listę wszystkich, którym masz coś do wybaczenia w kwestii mówienia Ci, że jesteś... zła, brzydka, niegrzeczna, samolubna, pyskata, okrutna, zarozumiała itp.

Umieść na tej liście siebie - za to, że pozwoliłaś innym decydować kim jesteś i za to, że im wtedy uwierzyłaś. O sposobie na wybaczenie w kolejnym odcinku!
czwartek, 29 stycznia 2015

Tylko w zupełnej ciszy zabrzmi Twoja pieśń. Prawdziwy, niepowtarzalny, niezafałszowany dźwięk Twego bycia. Tam, w samym środku cichej obecności, nie potrzebujesz nikogo naśladować, nikomu udowadniać, niczego szukać. Jesteś. I to wystarczy. To, że jesteś naga, prawdziwa, bezbronna, czysta i całkowita jest tak wielkim błogosławieństwem dla świata, że trudno sobie wyobrazić, iż mogłabyś zrobić coś więcej niż to nic-nie-robienie. Twoja cicha obecność spada na ciało rzeczywistości jak krople odżywczej porannej rosy. Rzeczywistość rozkwita w tej rosie Twojej obecności i uwagi danej samej sobie....

A z tej uwagi wyłonisz się Nowa Ty. Silna własną mocą, świecąca własnym blaskiem. Jak Słońce, nie jak Księżyc. Doświadczysz siły w delikatności, niezależności w niedziałaniu, piękna bez atrybutów, spokojna bez wysiłku.